Dolar : Alış : 2.9451 / Satış : 2.9504
Euro : Alış : 3.2022 / Satış : 3.208
HAVA DURUMU
hava durumu

Diyarbakir21°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 19 Kategoride 6673 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bir adam, birkaç kelam…

Tweet
29 Şubat 2016 - 163 kez okunmuş
Ana Sayfa » Köşe Yazısı»Bir adam, birkaç kelam…

ABDULBAKİ ERDOĞMUŞ;

Sevmediğinin yüzüne gülmeyen,  arkasından küfretmeyen, herkese ‘’bey’’ diye hitap eden, bir dönem dosdoğru milletvekilliği yapan, öyle üç beş kelimeyle siyaset ve alimlik yapmayan dopdolu,  ilkeleri uğruna dünyevi her türlü nimetten vazgeçen, bu yüzdende pek anlaşılamayan.( Laf aramızda,  adam gibi adam)…

GALİP ENSARİOĞLU;

Babadan dededen siyasetçi. Yıllarca garip halkın her işine koşmuş. Her türlü ideolojinin danıştığı ve onların  birlikte olmak istediği için herkesin adamı gibi görünmüş. Saygılı, bölgede siyaseti taşıyan adam.. ( Laf aramızda, Allah o boyu posu, karizmayı bana verseydi bende yapardım!! )

MÜCAHİT CAN;

Kendine has derler ya, işte tam öyle bir adam. Yaptığı, düşündüğü, söylediği kitaplarda yazmaz. Düşmanlığı ve dostluğunun sınırı yoktur. Yani düşmanı korksun, dostu sırtını dayasın uyusun. Mertlikte gerçekten üstüne yok. Denediğim için bilirim. ( laf aramızda, benim için, öldüğünde çok ağlayacağım bir insanoğlu insan)

İHSAN ARSLAN;

İhsan Arslan desek bin tane polemik yapacaksınız. Seveni var sevmeyeni. Neticede siyasetçi ve konumundan dolayı sürekli bir şeyler istenmiş. Amaa İHSAN AMCA  yönünü söylersek, okuttuğu binlerce öğrenci, yaptırdığı camiler, okullar, aşevleri, işini gördüğü binlerce işadamı, insan, yani Allah için dersek Allah ondan razı olsun deriz. ( Laf aramızda  abi,  birazda gülsen daha çok sevsek seni)

AHMET SAYAR;

Alın size beyefendi bir adam. Makamı, koltuğu, şanı şerefi bir insanı hiç mi değiştirmez. (laf aramızda, çok sevdiğim için yağcılık yaptığımı zannedecekler daha fazla yazmayayım)

ABDULKADİR AKBOZ;

Son jenerasyon.  Ağabeylerinin yapamadığını yapıyor.Yakışıklı, çalışkan, ufku geniş.( Laf aramızda Daha ne diyeyim rakibimsin kardeşim.)

OSMAN BAYDEMİR;

Herkesin benim takımımda oynasın diyeceği bir adam.(  Laf aramızda ben seviyorum)

MEHMET ALİ ALTINDAĞ;

Hadi bakayım şimdi ben ne diyeyim. İşadamlığı benden iyi, gazeteciliği benden iyi, yazarlığının eline su dökemem, tamam sustum haddimi de bildim. ( laf aramızda her alanda rakibim. Seni seviyorum hacı amcammm)

Teşvik ve olumlu yorumlar alırsam diziye devam edecem.

Ben bardağın dolu tarafını gören bir araştırmacı gazeteci yazarım. O yüzden boş tarafını da başka yazarlardan okuyun..

Ahmet ELHAKAN

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika
  • RSSRSS
  • FacebookFacebook
  • TwitterTwitter
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter