haber diyarbakır
Son güncellenme :15.10.2013 23:02

Anasayfa > Gündem, Haber, Tüm Haberler, Türkiye > Komşular Arasında Sofra Sirkeleme Kavgası: 6 Yaralı Var !

15.10.2013 Sal, 23:02

Tweet

’te, aralarında daha önceden husumet olduğu ileri sürülen komşular arasında ‘’ nedeniyle çıkan tartışma, bıçaklı, sopalı ve taşlı kavgaya dönüştü.

Gaziantep’te, aralarında daha önceden husumet olduğu ileri sürülen komşular arasında ‘sofra sirkeleme’ nedeniyle çıkan tartışma, bıçaklı, sopalı ve taşlı kavgaya dönüştü. Aile yakınlarının da katılımıyla büyüyen kavgada 6 kişi yaralandı.

Kavga, gece saatlerinde Beyazlar Mahallesi 8 numaralı meydana geldi. İddiaya göre aralarında husumet olduğu öğrenilen birbirine komşu Yıldırım ve Güzel aileleri arasında ‘sofra sirkeleme’ nedeniyle tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen ve ailelerin yakınlarının da katılmasıyla taşlı, sopalı ve bıçaklı kavgaya dönüşen tartışmada; ile bıçakla, , , ve ise taş ve sopalarla sopalarla yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen polisler tarafından ayrılan taraflar, güçlükle yatıştırıldı. Yaralılar Dr. Ersin Arslan ve 25 Aralık Devlet hastanelerine götürülerek tedaviye alındı. Yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, polis olay yerinde çalışma yaptı. Kavgayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

 

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.