haber diyarbakır
Son güncellenme :15.10.2013 16:27

Anasayfa > Gündem, Tüm Haberler, Türkiye > İçişleri Bakanı Muammer Güler Mardin’de !

15.10.2013 Sal, 16:27

Tweet

İçişleri Bakanı Muammer Güler bazı kurumlarla şehit ailesine bayram ziyaretinde bulundu.

İçişleri Bakanı Muammer Güler, ’de bazı kurumlara ve sehit ailesine bayram ziyaretinde bulundu.

Güler, Vali , Belediye Başkanı  Ayanoğlu, AK Parti İl Başkanı İbrahim Fide ile İl Alay Komutanlığı’nı ziyaret ederek askerlerle bayramlaştı.

İl Jandarma Alay Komutanı Albay Vural Erol ile görüşen Güler, askeri personelin bayramını kutladıktan sonra, ziyaretçi defterini imzaladı.

Mardin Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü de ziyaret eden Güler, daha sonra MardinDevlet Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının bayramlarını kutladı. Hastanede, dün 3 aracın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında yaralanan Suriyeuyruklu Rim Al-Wattar ve eşi Muhammed Zaher Yasin’i de ziyaret eden Güler, yaralılara geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Şehit ailesine bayram ziyareti -

Kızıltepe ilçesine bağlı Yedikardeş köyünde, çatışmada şehit olan köy korucusuAhmet Demir’in ailesini de ziyaret eden Güler, maddi ve manevi olarak her zaman yanlarında olduklarını kaydetti.

Ahmet Demir’in oğlu Hamza Demir de babasının 1992′de çatışmada şehit olduğunu belirterek, “9 kardeşiz. 3 kardeşim de köy korucusu. Ben de devlet memuruyum. Allah devletimizden razı olsun. Hem maddi hem manevi her zaman yanımızda. Özellikle bu bayramlarda ziyaret etmeleri bizleri sevindirdi. Allah devletimize zeval vermesin” diye konuştu. 

 

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.